Equip Docent ESO

by | oct. 23, 2020

ATENCIÓ ALS PARES i MARES

Curs 2021/22

(prèvia cita mitjançant l’AGENDA ESCOLAR i el correu electrònic)

Tutor/a Correu electrònic
Glòria Carreras gloriacarreras@lasallevp.es
Dani Villalonga danielvillalonga@lasallevp.es
Marc Previ marcprevi@lasallevp.es
Soraya Enrich sorayaenrich@lasallevp.es
Càtia Pons cpons@lasallevp.es
Càrol Verdaguer cverdaguer@lasallevp.es
Óscar Mercadal oscarmercadal@lasallevp.es
Anabel Moya amoya@lasallevp.es
Ángeles Morlá mmorla@lasallevp.es
Yolanda Nevado yolandanevado@lasallevp.es
Professor/a Correu electrònic
Lluís Cardona lluiscardona@lasallevp.es
Irene Villalonga irenevillalonga@lasallevp.es
Mandi Pons magpons@lasallevp.es
Anna Pérez capestudisesomao@lasallevp.es
Tonyi Coll acoll@lasallevp.es
Javier Blay fblay@lasallevp.es
Lucía Pérez luciaperez@lasallevp.es
Aida Tena adelaidatena@lasallevp.es
Joan Franco joanfranco@lasallevp.es
Edurne Arraiza edurnearraiza@lasallevp.es
Nieves Martín nievesmartin@lasallevp.es
Begoña Samper begonasamper@lasallevp.es

RECORDIN!
Si tenen qualsevol dubte, conflicte o problema:
– Acudeixin en primer lloc a la persona afectada, ja sigui el tutor/a o qualsevol altre professor/a; aquest li agrairà la confiança i podrà així intentar solucionar-ho.
– Si la solució no està en les seves mans ell/ella li podrà indicar a qui pot demanar més ajuda.

Uso de cookies

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies, pinche el enlace para mayor información.Información sobre cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies